OPIS INWESTYCJI

Domy w Żernikach – to indywidualny zespół domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, umiejscowiony w Gliwicach – Żernikach przy ul. Grodeckiego, jednej z najbardziej atrakcyjnych dzielnic miasta. Prosty a zarazem niezwykle funkcjonalny projekt, powstał na podstawie doświadczeń z poprzednich inwestycji.

Inwestycję tworzy zespół czterech domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, każdy z przestronnym garażem. Projekt  nawiązuje do aktualnych, nowoczesnych trendów, łączących ze sobą prostotę i energooszczędność (panele fotowoltaiczne, pompa ciepła, energooszczędne okna etc.), przy jednoczesnym zachowaniu oryginalnego i atrakcyjnego wyglądu.

Powierzchnia użytkowa każdego domu wynosi ok. 154 m2 Na parterze znajdują się: obszerny salon z kuchnią i jadalnią, łazienka oraz garaż. Pierwsze piętro to:  trzy sypialnie, garderoba, pomieszczenie pralni oraz łazienka.

Każdy budynek usytuowany jest na optymalnej wielkości fragmencie terenu, stanowiącym znakomite uzupełnienie obiektu, pozwalającym na urządzenie przestrzeni do wypoczynku oraz ogrodu.